Lista produktów marki Vario Term

Najwyższej jakości wyposażenie do grzejników Vario Term pozwoli Ci bezpiecznie dopełnić instalację grzewczą byś mógł mieć pewność, że ciepło i niezawodność będą towarzyszyć Ci przez długie lata użytkowania.

Akcesoria Vario Term

Marka Vario Term, której historia rozpoczęła się już w latach 60., specjalizuje się obecnie w produkcji wysokogatunkowej armatury grzejnikowej, której niezawodność i bezpieczeństwo potwierdzone jest certyfikatem ETA oraz pozytywną opinią laboratorium WSP Lab w Stuttgarcie. Decydując się na produkty tej firmy zyskujesz gwarancję bezproblemowego działania i najwyższej jakości, którą docenisz na przestrzeni lat. W ofercie naszego sklepu znajdziesz gotowe, kompletne zestawy zaworów dopasowane do różnych potrzeb i modeli grzejników, które ułatwią Ci dokonanie odpowiedniego wyboru.

Nie tylko funkcjonalność

Choć prawidłowe działanie i niezawodność armatury grzejnikowej to bezapelacyjny priorytet, akcesoria Vario Term projektowane są w taki sposób, by były zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Dzięki temu możesz dopasować je tak do grzejnika, jak i całego wystroju wnętrza, idealnie harmonizując całą kompozycję. W zestawach znajdują się różne rodzaje zaworów, a także głowic termostatycznych, umożliwiających sprawne działanie i znakomitych pod kątem designu.

Grid
List

Jest 76 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 76 pozycji

Aktywne filtry