Nowości
Grzejniki Elektryczne

Niezawodność, niezależność od sezonu grzewczego i wyjątkowa łatwość instalacji – grzejniki elektryczne nie bez powodu cieszą się stale rosnącą popularnością wśród klientów. Sprawdź, czy to rozwiązanie także dla Ciebie.

Idealne do salonu, funkcjonalne w łazienkach

Grzejniki zasilane elektrycznie mają kilka zalet, którymi przewyższają tradycyjne modele podłączane do instalacji centralnego ogrzewania. Przede wszystkim – pracują niezależnie od pory roku, jeśli więc zależy Ci na źródle ciepła, które będzie stale do Twojej dyspozycji, modele zasilane elektrycznie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Pozwalają także na znacznie łatwiejszy montaż, a co za tym idzie – dużą dowolność aranżacyjną. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty stworzone przez najlepsze marki, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych salonach: jak Ribbon VE o industrialnym charakterze, zaprojektowany przez Polską Termę, a także bardziej tradycyjne konstrukcje drabinkowe, umożliwiające suszenie ręczników, np. Atria Elektro marki Luxrad.

Dopasowanie do Twojego rytmu życia

Grzejniki elektryczne nie tylko pozwalają na swobodne użytkowanie o każdej porze roku, ale także błyskawicznie reagują na zmiany ustawień, umożliwiając między innymi szybkie dogrzanie pomieszczenia (np. pokoju dziecięcego lub łazienki) i skuteczne wysuszenie tkanin. Modele wyposażone w nowoczesne grzałki i sterowniki z łatwością dopasują się do Twoich potrzeb pozwalając na personalizację ustawień i korzystanie z wielu trybów. Świetnym tego przykładem są warianty Terma wyposażone w nowoczesną grzałkę One, która umożliwia zastosowanie dwugodzinnego timera, zdalne sterowanie, czy wykorzystanie dwóch poziomów temperatury. Ponadto pozwala na intuicyjną obsługę za pomocą jednego przycisku.

Grzejniki Elektryczne
Schowaj Kategorie
Schowaj Kategorie
Grid
List

Jest 32 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry