Lista produktów marki Sunerzha

producent grzejników nierdzewnych

Designerskie formy i niezawodne materiały najwyższej jakości – marka Sunerzha specjalizuje się w produkcji grzejników ze stali nierdzewnej stworzonych z myślą o tych, którzy pragną zaopatrzyć się w rozwiązanie o ponadprzeciętnej trwałości i żywotności.

Najwyższa klasa stali

Sekret niezawodności produktów polskiej marki Sunerzha obecnej na rynku już od 1996 roku tkwi w wykorzystywaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej, która pozwala na instalację grzejników w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności – dzięki czemu drabinki znakomicie odnajdują się w łazienkowych przestrzeniach. Stosowana stal wykorzystywana jest także w przemyśle spożywczym,  a co najważniejsze, bezpieczna dla środowiska i odnawialna. Grzejniki łazienkowe Sunerzha są odporne na korozję i wieloetapowo polerowane, dzięki czemu charakteryzują się unikalnym, eleganckim blaskiem powierzchni, przypominającym powłokę chromowaną – modele z nierdzewnej stali wyróżniają się jednak znacznie wyższą mocą, którą docenisz w pomieszczeniach o dużym zapotrzebowaniu na ciepło.

Rozwiązania do wymagających łazienek

Choć wyróżnikiem oferowanych przez nas grzejników Sunerzha jest ich żywotność i trwałość, modele te cechują się także stylowym designem, widocznym w doskonałości detali i oryginalnych formach. Wszystkie warianty spawane są w taki sposób, by uniknąć widoczności spoin, a ich konstrukcje pozwalają na pełną dowolność w kwestii wzornictwa: znajdziesz u nas zarówno klasyczne grzejniki drabinkowe, jak Atlant czy Modus, a także wyposażona w dodatkową półkę Bohemia P1, jak i odważniejsze, asymetryczne formy. Wśród nich nie można pominąć fantazyjnego modelu Cascade BIS, Elegy Verso, czy lekko vintage’owego modelu Renesance. Grzejniki Sunerzha dostępne są w wielu rozmiarach i w wersjach z eleganckimi wykończeniami powierzchni, perfekcyjnie dopasowującymi się do armatury, jak Złoto czy Czarna Perła.

Grid
List

Jest 99 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 99 pozycji

Aktywne filtry