Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Przedział wysokości grzejnika [mm]

Przedział wysokości grzejnika [mm]

Przedział szerokości grzejnika [mm]

Przedział szerokości grzejnika [mm]

Przedział mocy grzejnika [W]

Przedział mocy grzejnika [W]

Kolor

Kolor

Rozstaw podłączeń dolny

Rozstaw podłączeń dolny

Rozstaw podłączeń boczny

Rozstaw podłączeń boczny

Cena

Cena

  • 222,00 zł - 7 166,00 zł

Nowości
Nowości
Cena 1 637,13 zł Cena podstawowa 2 976,60 zł
-45%
Cena 1 364,50 zł Cena podstawowa 2 480,91 zł
-45%
Cena 2 308,46 zł
Grzejniki Łazienkowe

Postaw na jakość idącą w parze z designem i zaopatrz się w grzejnik łazienkowy, który sprosta zróżnicowanym potrzebom wszystkich użytkowników. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór modeli stworzonych po to, by żyło Ci się lepiej.

Niezawodna konstrukcja drabinkowa

Grzejniki drabinkowe wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów dzięki swojej maksymalnie funkcjonalnej formie, którą trudno jest zastąpić czymkolwiek innym. Stanowią nie tylko źródło komfortowego ciepła, ale także miejsce do wieszania ręczników i suszenia tkanin, tak cenne zwłaszcza w mieszkaniach o niewielkich metrażach. Modele, które mamy w swojej ofercie to jednak o wiele więcej, niż tylko funkcjonalność. Łazienkowe propozycje polskich marek: Instal Projekt, Luxrad czy Terma staną się nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia, ale także estetycznym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Na uwagę zasługuje zwłaszcza model Perła, który zapewnia tak samo dużą praktyczność użytkowania, jak klasyczne drabinki, jest jednak wykonany z fantazyjnie giętych rur, które przykuwają wzrok i oferują przestrzeń na ręczniki domowników. Bardziej standardową propozycję tej samej marki stanowi z kolei nowoczesny Dexter o łukowato giętych profilach grzewczych, zaś Typ E stworzony przez Luxrad intryguje swoją nie mniej funkcjonalną, oryginalną konstrukcją asymetryczną.

Elektryczne zasilanie idealne do łazienki

Łazienka to wnętrze, w którym szczególnie istotna jest wysoka jakość ciepła i równomierne jego rozprowadzanie, dlatego zachęcamy także do zaznajomienia się z modelami zasilanymi elektrycznie. W przeciwieństwie do grzejników wodnych są całkowicie niezależne od sezonu grzewczego, błyskawicznie reagują na zmiany ustawień i pozwalają na szybkie i efektywne dogrzanie pomieszczenia, np. na czas przed kąpielą. Wiele modeli wyposażonych jest także w grzałki i technologie, które pozwalają na personalizację ustawień.

Grzejniki Łazienkowe
Schowaj Kategorie
Schowaj Kategorie
Grid
List

Jest 651 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 651 pozycji

Aktywne filtry