Lista produktów marki Instal Projekt

Produkcja firmy Instal-Projekt jest czynna przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Pasja i nieszablonowe rozwiązania zachęcają klientów do zakupu grzejników.

Nowoczesna prostota, najwyższa jakość, a przede wszystkim – komfortowe, przyjazne dla użytkownika ciepło. Dostępne w naszej ofercie grzejniki polskiej marki Instal Projekt będą towarzyszyć Ci przez lata, oferując niezawodną pracę i działanie.

Produkty do każdego wnętrza

Ponad 30 lat – tyle czasu na polskim rynku obecna jest marka Instal Projekt. Zdobywane na przestrzeni lat doświadczenie i stale udoskonalane technologie sprawiają, że grzejniki przez nią oferowane zaspokajają najbardziej wygórowane potrzeby i wymagania, świetnie odnajdując się w każdym pomieszczeniu. To najwyższej klasy modele przeznaczone do łazienek i salonów, drabinki i warianty dekoracyjne, które pozwolą idealnie dopełnić modernistyczne i tradycyjne aranżacje. Perfekcyjne dopasowanie produktów jest tym łatwiejsze, że dostępne są one w bardzo wielu rozmiarach i wersjach, pozwalając na dobór odpowiedniego podłączenia hydraulicznego i mocy, odpowiedzialnej za zapewnienie żądanej temperatury we wnętrzu o każdym metrażu.

Klasyka i nowoczesność

Wśród oferowanych przez nas od ręki produktów marki Instal Projekt znajdziesz klasyczne, neutralne drabinki łazienkowe, które umożliwią wysuszenie ręczników całej rodziny (jak Ambra R), a także bardziej nietuzinkowe wariacje na ich temat, np. asymetryczny grzejnik Astro. Fani prostoty i minimalizmu docenią perfekcyjną symetrię drabinki Poppy, zaś ci, poszukujący estetycznego rozwiązania do salonu z pewnością zwrócą uwagę na dwuwarstwowy, smukły grzejnik dekoracyjny Tubus 2. Niezwykle oryginalny Trick ozdobi z kolei zarówno pokój dzienny jak i łazienkę, oferując świetny design i funkcjonalną przestrzeń do wieszania tkanin, zaś uniwersalny ale nowoczesny Afro New świetnie odnajdzie się w dużych, otwartych przestrzeniach.

Grid
List

Jest 224 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 224 pozycji

Aktywne filtry