Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 1 272,00 zł

Kolor

Kolor

Strona montażu

Strona montażu

Rodzaj kabla zasilającego

Rodzaj kabla zasilającego

Przeznaczony do grzejnika

Przeznaczony do grzejnika

Moc grzałki

Moc grzałki

Nowości
Akcesoria i dodatki

Wszystko, czego możesz potrzebować do wymiany i montażu grzejnika w jednym miejscu – w ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór dodatków pozwalających na bezproblemową instalację.

Akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu

Wiemy, że wymiana ogrzewania może sprawiać trudności, dlatego postaraliśmy się, by oferta naszego sklepu była bogata, umożliwiając zakup wszystkich niezbędnych elementów w jednym miejscu. Znajdziesz u nas zawory (trójosiowe, kątowe, trójniki) w różnych kolorach pozwalających na dopasowanie do armatury, głowice termostatyczne, a także kompletne zestawy zaworów. Jeśli potrzebujesz porady i podpowiedzi przed dokonaniem zakupu, skonsultuj się z jednym z naszych fachowych doradców.

Grzałki do grzejników elektrycznych

Jeśli Twój wybór padł na grzejnik zasilany elektrycznie, będziesz potrzebować także odpowiednio dopasowanej grzałki. Dysponujemy szerokim wyborem modeli najlepszych producentów, które pozwolą Ci na intuicyjne sterowanie funkcjami urządzenia i łatwą zmianę ustawień, jak grzałka DRY czy Meg.

Akcesoria dla jeszcze większej funkcjonalności

Grzejnik to coraz częściej nie tylko źródło ciepła, ale także dodatek zapewniający przestrzeń do suszenia tkanin czy rozwieszania ręczników domowników. Ważne jest więc zadbanie o maksymalną funkcjonalność, która ułatwi Ci codzienne życie; aby jeszcze bardziej zwiększyć praktyczność danego modelu warto wyposażyć go w dodatkowe relingi i wieszaki. Znajdziesz u nas zarówno minimalistyczne, poziome uchwyty na ręczniki, jak i uniwersalne wieszaki punktowe, które sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale również w korytarzach – pozwalając na ogrzanie i wysuszenie okrycia wierzchniego czy czapki. Szeroki wybór dostępnych wariantów kolorystycznych i form sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Akcesoria i dodatki
Grid
List

Jest 262 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 262 pozycji

Aktywne filtry