Lista produktów marki Terma

grzejniki i grzałki do grzejników

Ogromny wybór produktów i łącząca je wszystkie najwyższa jakość - polska marka Terma istnieje na rynku od 1990 roku oferując klientom nie tylko znakomite grzejniki łazienkowe, pokojowe i dekoracyjne, ale także akcesoria i nowoczesne grzałki elektryczne.

Dbałość na każdym etapie produkcji

Dostępne w naszej ofercie modele marki Terma tworzone są na terenie Polski przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i sprzętu, z zachowaniem dbałości od samego początku do końca procesu produkcji. Dzięki temu decydując się na grzejnik możesz mieć pewność, że zaopatrujesz się w rozwiązanie, które bezproblemowo będzie towarzyszyć Ci przez lata, zapewniając komfortowe, dopasowane do potrzeb ciepło, a także ważną podczas codziennego użytkowania funkcjonalność.

Grzejniki do każdego wnętrza

Produkty marki Terma wyróżniają się charakterystycznym stylem, który łączy w sobie ponadczasową prostotę i nowoczesne wzornictwo, pozwalającą urozmaicić nawet najprostszą aranżację wnętrza bez zbędnego dominowania go. Grzejniki Termy są więc wybierane tak chętnie nie tylko ze względu na swoją jakość, ale także design – każdy z modeli dostępny jest w wielu kolorach z bogatej palety marki, która umożliwia jeszcze lepsze zintegrowanie z wystrojem. Co więcej, w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno funkcjonalne drabinki łazienkowe, jak Alex czy Dexter, ale także oryginalne modele dekoracyjne: designerski Angus V, czy Hex, stanowiący jednocześnie modernistyczną ozdobę naścienną.

Nowoczesne akcesoria

Terma to nie tylko doskonałe grzejniki do każdego wnętrza, ale także szeroki wachlarz rozmaitych dodatków i akcesoriów. Zaopatrzysz się u nas w kompletne zestawy zaworów, zwiększające funkcjonalność modeli wieszaki (jak uniwersalny, elastyczny wieszak punktowy Yo! wykonany ze specjalnego tworzywa), drewniane półki do drabinek łazienkowych, a także nowoczesne grzałki elektryczne, wśród których nie można pominąć grzałki One, oferującej zaawansowane funkcje i konstrukcję niemal perfekcyjnie zespajającą się z kolektorem.

Grid
List

Jest 524 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 524 pozycji

Aktywne filtry