Lista produktów marki Luxrad

Najnowocześniejsze technologie, świetne wzornictwo i dopracowane konstrukcje, które perfekcyjnie odpowiadają potrzebom użytkowników; grzejniki marki Luxrad to modele skierowane do tych, którzy poszukują wysokiej jakości i produktów tworzonych od podstaw w Polsce.

Niezawodność i technologia

Luxrad to niekwestionowany lider na polskim rynku grzewczym, który posiada w swojej ofercie zarówno dekoracyjne modele pokojowe, jak i stworzone z myślą o łazienkach funkcjonalne drabinki. Różnorodność produktów łączy jedno: najwyższa jakość, zawdzięczana doświadczeniu i nowoczesnym technologiom. Luxrad to także pierwsza rodzima marka, która zaoferowała swoim klientom grzejniki dekoracyjne, a dziś jej produkty dostępne są nie tylko w Polsce, ale także wielu krajach Europy, co stanowi najlepsze potwierdzenie ich jakości.

Grzejniki do każdego salonu

Dostępne w naszej ofercie modele Luxrad świetnie odnajdą się w każdym salonie, sypialni czy holu, urzekając nienachalnym, ale stylowym designem, który wspaniale koresponduje z wieloma aranżacjami. Zaletą grzejników jest także ich dostępność w wielu rozmiarach, pozwalająca na dopasowanie ich do każdego metrażu, a także wybór wykończeń powierzchni, umożliwiający perfekcyjne zharmonizowanie z wnętrzem. Poszukujesz ponadczasowej klasyki? Niagara w wersji podstawowej i podwójnej (zapewniającej jeszcze większą moc grzewczą) nie zdominuje pomieszczenia, dzięki charakteryzującej ją neutralności. Jesteś fanem zdecydowanych, nowoczesnych form? Zwróć uwagę na model Fortuna o nietypowych profilach grzewczych.

Maksymalna funkcjonalność w łazience

Luxrad to nie tylko grzejniki pokojowe, ale także szeroki wybór drabinek łazienkowych, pozwalających na ogrzanie wymagającego pomieszczenia i suszenie ręczników i tkanin. W naszym sklepie zaopatrzysz się w harmonijny, elegancki model Kastor, wizualnie lekki i industrialny wariant Atakama, bazujący na formie prostokątnej ramy, a także równie praktyczny, asymetryczny grzejnik Flag Bis, którego poziome profile grzewcze zwrócone są do boku.

Grid
List

Jest 57 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 57 pozycji

Aktywne filtry