Filtruj według

Cena

Cena

  • 331,00 zł - 671,00 zł

Rodzaj kabla zasilającego

Rodzaj kabla zasilającego

Moc grzałki

Moc grzałki

Grzałki do grzejników

Grzałka to jeden z najważniejszych elementów grzejnika elektrycznego, odpowiadający za jego bezproblemową pracę i niezawodność. Dzięki jej obecności możesz korzystać ze swojego źródła ciepła niezależnie od sezonu grzewczego i dopasowywać ustawienia do swoich potrzeb.

Szeroki wybór modeli w ofercie naszego sklepu

Oferujemy duży wybór cieszących się coraz większą popularnością grzejników zasilanych elektrycznie, dlatego także w kwestii grzałek przygotowaliśmy szeroką pulę wariantów najbardziej zaufanych producentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie produkt idealnie sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom i potrzebom całej rodziny.

Estetyczne i funkcjonalne

Grzałka elektryczna pozwala na znacznie bardziej precyzyjną regulację temperatury, łatwiejsze sterowanie funkcjami grzejnika i większą personalizację, dopasowaną do konkretnych potrzeb. Oferowany  przez polską markę Terma model Dry pozwala na korzystanie z rozbudowanego timera, wyłączającego ją po upływie 1-5 godzin, KTX 4 umożliwia ustawienie jednego z pięciu poziomów temperatury w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza, a Meg charakteryzuje się ponadczasowym designem i należy do najbardziej popularnych modeli sterowanych mikroprocesorowo na świecie. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na estetyce i nie chcesz zaburzać spójnej formy grzejnika, polecamy grzałkę elektryczną One, zaprojektowaną dla modeli Termy; dopasowana do kształtu pionowego kolektora pozostaje niemal niewidoczna, pozwalając na obsługę za pomocą pojedynczego przycisku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie wymienione model posiadają szereg zabezpieczeń, dzięki którym nie będziesz musiał obawiać się o bezpieczeństwo domowników w razie awarii, na przykład ochronę przeciwzamarzaniową Antifreeze, sygnalizację stanów alarmowych, czy podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury. Wysokiej jakości grzałki dostępne od ręki w naszym sklepie to gwarancja przyjemnego ciepła i wygody codziennego użytkowania.

Grzałki do grzejników
Grid
List

Jest 2 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry