Nowości
Wieszaki i relingi do grzejników

Grzejniki od dawna nie są już wyłącznie elementami instalacji zapewniającymi ciepło we wnętrzu; dziś równie ważna jest ich dekoracyjny design i funkcjonalna forma, która ułatwia użytkowanie na co dzień.

Dodatkowa przestrzeń do suszenia tkanin

Choć modele, zwłaszcza te, przeznaczone do łazienki, coraz częściej projektowane są w taki sposób, by zapewnić miejsce do suszenia tkanin, przestrzeń, którą zapewniają wciąż może być niewystarczająca. Dlatego zadbaliśmy o to, by oferta naszego sklepu obejmowała także szeroki wybór dostępnych od ręki wieszaków i relingów, które dodatkowo zwiększą funkcjonalność każdego grzejnika. Designerskie, ponadczasowe lub ultranowoczesne rozwiązania sprawiają, że każdy znajdzie wśród nich akcesorium idealne do swojego wnętrza.

Różnorodność materiałów

Dodatki do grzejników to nie tylko duży wybór form, ale także materiałów, z których je wykonano; dzięki temu mogą jeszcze lepiej korespondować z ogólną estetyką wnętrza, stając się jej integralnym elementem. Coraz częstszym rozwiązaniem jest wykorzystanie naturalnego drewna, które świetnie ociepla charakter grzejnika: w naszej ofercie znajdziesz między innymi stworzony przez polską markę Terma reling Triga dostępny w wielu rozmiarach, który wykonany jest z drewna bukowego, dębowego lub tekowego. Fanom klasyki polecamy wieszak łukowy rurkowy Basic, idealny do ponadczasowych drabinek łazienkowych, którzy zespoli się z tradycyjną formą grzejnika, a tym, stawiającym na minimalizm – reling Case Slim.

Wieszaki punktowe

Wieszaki to świetne rozwiązanie także do grzejników znajdujących się poza łazienkami. Umożliwiają szybkie wysuszenie okrycie wierzchniego, czapki lub szalika – oferujemy nie tylko poziome relingi, ale także duży wybór pojedynczych wieszaków punktowych. Znajdziesz wśród nich metalowe warianty jak Spark lub Zip H, a także uniwersalny, kolorowy wieszak Yo!, wykonany z elastycznego tworzywa, dzięki któremu świetnie wpasowuje się pomiędzy profile grzewcze o różnym rozstawie.

Wieszaki i relingi do grzejników
Grid
List

Jest 35 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Aktywne filtry