Filtruj według

Cena

Cena

  • 23,00 zł - 860,00 zł

Kolor

Kolor

Strona montażu

Strona montażu

Nowości
Zawory

Zawory to niepozorny element grzejnika, który odgrywa w nim jednak bardzo ważne zadanie, istotne dla prawidłowego funkcjonowania całego układu. Zapoznaj się z naszą ofertą, by znaleźć model idealny dla siebie, a w razie potrzeby skonsultuj swoje wątpliwości z naszym doradcą.

Jaki zawór wybrać?

Pamiętaj, że zawór musi być dopasowany do konkretnego modelu grzejnika, na jaki się decydujesz; wybierając dodatki do niego zwróć więc uwagę, czy grzejnik zasilany jest od dołu czy od boku, a następnie zapoznaj się z dostępnymi w naszej ofercie zaworami z danej kategorii.

Odcinający czy regulacyjny?

Warto pamiętać, że dostępne na rynku zawory grzejnikowe dzielą się na więcej kategorii, między innymi tę, definiującą sposób ich działania. Zawory regulacyjne służą do zmiany ustawień temperatury grzejnika (także na zasadzie zamknij/otwórz), z kolei modele odcinające otwierają i zamykają drogę przepływu.

Duży wybór wariantów i różnorodność wzornictwa

Niezależnie od Twoich potrzeb i wymagań konkretnego grzejnika w ofercie naszego sklepu znajdziesz zawory, które spełnią swoją rolę w instalacji. Co ważne, coraz więcej producentów bierze pod uwagę nie tylko ich funkcjonalność, ale także design, dzięki czemu spójnie harmonizują z całym grzejnikiem, nie stanowiąc już nieestetycznego elementu zaburzającego efekt całości. Świetnym przykładem na to jest wybór wykończeń powierzchni poszczególnych produktów, a także zastosowanie bogatszych zdobień w przypadku niektórych z nich.

Zawory
Grid
List

Jest 81 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-40 z 81 pozycji

Aktywne filtry