Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 033,00 zł - 3 698,00 zł

Nowości
Giulietta (Instal Projekt)

Grzejnik łazienkowy Giulietta to propozycja asymetrycznej drabinki, zaprojektowanej w nowoczesnym stylu z rur o przekroju kwadratowym. Model został stworzony przez Instal Projekt, polskiego producenta, który z powodzeniem działa zarówno na rynku krajowym jak i europejskim. Kaloryfer odnajdzie się w różnych aranżacjach i będzie pełnił dwie role – źródła ciepłego powietrza oraz suszarki do przemoczonych ręczników.

Dekoracyjny grzejnik od ręki Giulietta 

Konstrukcja modelu Giulietta opiera się na dwóch kolektorach o wymiarach 30 x 30 mm ułożonych asymetrycznie, po lewej lub prawej stronie. Kaloryfer jest obracalny, więc na miejscu można zdecydować, w którą stronę mają być skierowane profile grzewcze. Te ostatnie mają przekrój kwadratowy i wielkość 25 x 25 mm. Model został wyprodukowany z wysokiej jakości stali, a gwarancja wynosi aż 15 lat na korpus oraz szczelność.

Giulietta – idealna drabinka do Twojej łazienki

Grzejnik łazienkowy Giulietta może pracować przy ciśnieniu aż do 10 barów i przy maksymalnej temperaturze roboczej 95°C. Kaloryfer dostarczany jest wraz z odpowietrznikiem i zestawem mocowań ściennych.

Giulietta (Instal Projekt)
Grid
List

Jest 1 produkt.

Grid
List
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry