Nowości
Nowości
Cena 623,06 zł Cena podstawowa 1 132,83 zł
-45%
Cena 2 186,94 zł
Cena 1 876,98 zł
Easy (Terma)

Easy to minimalistyczna w każdym calu drabinka łazienkowa, zaprojektowana głównie z myślą o nowoczesnych przestrzeniach. Grzejnik łazienkowy produkowany jest przez polską markę Terma, która od wielu lat dostarcza produkty wysokiej jakości. Szerokość modelu Easy to zaledwie 20 cm, a konstrukcja jest niezwykle symetryczna i harmonijna. Kaloryfer może być podłączony do instalacji centralnego ogrzewania, z dodatkową grzałką lub można korzystać z niego w 100% jako z modelu elektrycznego. 

Do grzejnika łazienkowego Easy istnieje możliwość dokupienia dedykowanych, drewnianych półek. Model dostarczany jest wraz z odpowietrznikiem oraz zestawem mocowań. 

Grzejniki od ręki Easy – Terma

Easy produkowany jest z wysokiej jakości stali, a całość wykonana jest z rury 30x40 o przekroju prostokąta. Dopuszczalne ciśnienie robocze to 8 barów, natomiast maksymalna temperatura pracy to 95°C. Gwarancja na grzejnik Easy udzielana jest na okres 8 lat w przypadku powłoki proszkowej oraz szczelności. Jeżeli szukasz nowoczesnego rozwiązania, które ozdobi Twoją łazienkę to model od marki Terma z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Easy (Terma)
Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for