Filtruj według

Przedział wysokości grzejnika [mm]

Przedział wysokości grzejnika [mm]

Przedział mocy grzejnika [W]

Przedział mocy grzejnika [W]

Kolor

Kolor

Rozstaw podłączeń dolny

Rozstaw podłączeń dolny

Cena

Cena

  • 496,00 zł - 2 084,00 zł

Easy (Terma)

Easy to minimalistyczna w każdym calu drabinka łazienkowa, zaprojektowana głównie z myślą o nowoczesnych przestrzeniach. Grzejnik łazienkowy produkowany jest przez polską markę Terma, która od wielu lat dostarcza produkty wysokiej jakości. Szerokość modelu Easy to zaledwie 20 cm, a konstrukcja jest niezwykle symetryczna i harmonijna. Kaloryfer może być podłączony do instalacji centralnego ogrzewania, z dodatkową grzałką lub można korzystać z niego w 100% jako z modelu elektrycznego. 

Do grzejnika łazienkowego Easy istnieje możliwość dokupienia dedykowanych, drewnianych półek. Model dostarczany jest wraz z odpowietrznikiem oraz zestawem mocowań. 

Grzejniki od ręki Easy – Terma

Easy produkowany jest z wysokiej jakości stali, a całość wykonana jest z rury 30x40 o przekroju prostokąta. Dopuszczalne ciśnienie robocze to 8 barów, natomiast maksymalna temperatura pracy to 95°C. Gwarancja na grzejnik Easy udzielana jest na okres 8 lat w przypadku powłoki proszkowej oraz szczelności. Jeżeli szukasz nowoczesnego rozwiązania, które ozdobi Twoją łazienkę to model od marki Terma z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Easy (Terma)
Grid
List

Jest 10 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry